Poradniki i Zasoby WordPress

Najlepsze zasoby motywu Divi

Znajdź jedne z najlepszych wtyczekek, motywów potomnych, szablonów i motywów Divi na potrzeby Twojej witryny.

Tutorial-Samouczek-Kurs-DIVI

Popularne miejsca z zasobami Divi

Elegant-Marketplace 300x183

Elegant Marketplace

Najlepsze miejsce na znalezienie modułów Divi, motywów i układów potomnych. Jest to miejsce, w którym programiści i projektanci Divi mogą przesyłać swoje dzieła i udostępniać je społeczności Divi w celu zakupu lub pobrania za darmo.

Ceny w przedziale od:

0-199$

 • Mnóstwo produktów
 • Dożywotnie licencje
divi cake market

Divi Cake

Oferuje unikalne szablony, wtyczki. i motywy potomne divi. Było jednym z pierwszych marketplaceów Divi w Internecie.

 

 • 30-dniowy zwrot pieniędzy
 • Marketplace produktów Divi

Ceny w przedziale od:

0-199$

 • Mnóstwo produktów
 • Dożywotnie licencje

Popularne wtyczki Divi

divitoolbox logo

Divi Toolbox

Najlepszy sposób na osiągnięcie niesamowitych efektów w Divi bez pisania ani jednej linii kodu! Divi Toolbox umożliwia osiągnięcie efektów, które normalnie można osiągnąć tylko za pomocą niestandardowego CSS, PHP lub Javascript! Teraz będziesz mógł łatwo wprowadzić te zmiany w Divi Theme Customizer. Spraw, aby Twoja witryna była niesamowita bez żadnych umiejętności kodowania!.

Ceny w przedziale od:

49-169$

divi-mega-pro-featured

Divi Mega Pro

Divi Mega Pro to najłatwiejszy sposób na tworzenie wspaniałych, w pełni funkcjonalnych Mega Menu i Mega Tooltips za pomocą Divi Builder! Divi Mega Pro wykorzystuje moc Divi, aby umożliwić Ci tworzenie dowolnego rodzaju Mega Menu. Użyj Divi Builder, aby łatwo stworzyć Mega Menu i mieć pełną kontrolę nad projektem i zawartością, jak nigdy dotąd.

Ceny w zależności od rodzaju licencji:

Divi overlay

Divi Overlays

Divi Overlays to najpopularniejsza wtyczka Divi Popup i jest najłatwiejszym (i najpotężniejszym) sposobem tworzenia pięknych nakładek pełnoekranowych, wyskakujących okienek lub modali za pomocą Divi Builder. Divi Overlays wykorzystują moc i elastyczność Divi Builder, która daje możliwość łatwego dodawania dowolnego rodzaju treści, jakie można sobie wyobrazić, do nakładki, a następnie wyzwalania jej za pomocą czegokolwiek na stronie: linków tekstowych, obrazów, przycisków Divi itp. Lub użyj automatycznego wyzwalacza, takiego jak opóźnienie czasowe, opóźnienie przewijania lub zamiar wyjścia!

Ceny w zależności od rodzaju licencji:

Na stronie dostępne demo zastosowanej wtyczki.

Popularne szablony motywu Divi (Layouts)

divi den pro

Divi Den Pro Plugin – Huge Layout Library

Twórz piękne strony internetowe dzięki bibliotece Divi: 1891 gotowych elementów biblioteki Divi, 517 pełnych układów, 1324 sekcji i 16 kompletnych kolekcji projektów internetowych. Divi Den Pro jest idealnym towarzyszem motywu Divi. Twoje kompleksowe rozwiązanie dla gotowych szablonów, układów i sekcji.

Cena:

215$

 • Wykorzystanie dla dowolnej liczby stron
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Roczna pomoc techniczna i aktualizacje
divi marketplace

Divi Marketplace

Divi Marketplace to biblioteka wtyczek Divi, motywów potomnych i układów stron w Divi. Coś w rodzaju repozytorium WordPress. To miejsce, w którym programiści i projektanci Divi mogą przesyłać swoje dzieła i udostępniać je społeczności Divi w celu zakupu lub pobrania za darmo.

Ceny:

0-199$

 • Mnóstwo produktów Divi
 • Dożywotnie licencje