fbpx

Projektant Stron i Twórca Kursów Wideo

Pasjonat systemu zarządzania treścią – WordPress. Samodzielnie uczy się nowych zagadnień, a następnie pokazuje jak to można zrobić jeszcze łatwiej, szybciej i przyjemniej.

 

O mnie

O mnie

Cześć, mam na imię Rafał. Tworzę strony internetowe od 5 lat, a materiały
wideo od 4 lat.

Na wstępie chciałbym Ci serdecznie podziękować, że odwiedziłeś moją stronę, na której znajdziesz wskazówki na temat budowania strony internetowej. Dowiesz się tutaj co warto wiedzieć zanim zaczniesz ją budować oraz poznasz kroki od A do Z jak należy ją poprawnie zrobić. Wszystko to za pomocą prostych narzędzi, bez znajomości kodowania.

Oprócz kwestii technicznych poznasz najważniejsze elementy skutecznej strony internetowej, która będzie inwestycją, a nie kosztem w Twojej firmie. Dowiesz się jak zamieniać odwiedzających w klientów, jak generować ruch na stronę oraz jak budować listę mailingową.

Znajdziesz na tej stronie również zagadnienia związane z WordPressem, kontentem na stronę: miejscami z darmowymi grafikami, filmami i muzyką. Dodatkowo też strategie na temat sprzedaży, copywriting i marketingu internetowego. Dlatego też zachęcam do polubienia strony na Faebooku, subskrypcji kanału na YouTube i obserwacji na Instagramie.

Opinie

“W krótkich słowach: po stokroć dziękuję.
Za inspirację (że można zbudować stronę www bez żadnego przygotowania przez osobę zupełnie zieloną, jak ja), za naukę krok po kroku wszystkiego (filmy Rafała są dla mnie głównym źródłem nauki o WP i DIVI), za sposób, w jaki przekazuje wiedzę (normalnie, do ludzi, w sposób jasny i prosty), ale przede wszystkim dziękuję za pomoc w sprawach różnych, cierpliwość w odpowiedzi na liczne zapytania, otwartość i… taką rzadką w dzisiejszych czasach życzliwość. Rafał, DZIĘKUJĘ.”
Joanne Rzadkowolska-Szechińska

CEO jrs-szkolenia.pl

“Dzięki Rafałowi zacząłem swoją przygodę w Internecie. W kursach Rafała oraz dzięki jego pomocy i wsparciu zdobyłem wiedzę, umiejętności i narzędzia dzięki którym mogę realizować swoje projekty jak i zlecenia dla swoich klientów. Żałuje tylko, że nie trafiłem na strone Rafała wcześniej, gdyż zaoszczędził bym naprawdę dużo czasu.”

Łukasz Wiewióra

Właściciel Agencji Reklamowej

“Rafała poznałam na szkoleniu – w Łodzi. Uroczy, młody czlowiek, sympatyczny a do tego koleżeński i pomocny. Miałam potrzebe założenia bloga. Rafał obiecał, ze mi w tym pomoże i dotrzymał słowa. Za to jestem mu bardzo wdzięczna. Rafał to profesjonalista w tym co robi. DZIEKUJE!

Anna Stańczyk

Blogerka

Gotów Aby Zacząć Lekcje?

I stworzyć projekt swojej strony?
Zaczynam teraz

Pin It on Pinterest

Share This