Projektant Stron i Twórca Kursów Wideo

Pasjonat systemu zarządzania treścią – WordPress. Samodzielnie uczy się nowych zagadnień, a następnie pokazuje jak to można zrobić jeszcze łatwiej, szybciej i przyjemniej.

Cześć, mam na imię Rafał. Tworzę strony internetowe od 2009r., a materiały
wideo od 2015r.

Na wstępie chciałbym Ci serdecznie podziękować, że odwiedziłeś moją stronę, na której znajdziesz wskazówki na temat budowania strony internetowej. Dowiesz się tutaj co warto wiedzieć zanim zaczniesz ją budować oraz poznasz kroki od A do Z jak należy ją poprawnie zrobić. Wszystko to za pomocą prostych narzędzi, bez znajomości kodowania.

Oprócz kwestii technicznych poznasz najważniejsze elementy skutecznej strony internetowej, która będzie inwestycją, a nie kosztem w Twojej firmie. Dowiesz się jak zamieniać odwiedzających w klientów, jak generować ruch na stronę oraz jak budować listę mailingową.

Znajdziesz na tej stronie również zagadnienia związane z WordPressem, treści na stronę: miejscami z darmowymi grafikami, filmami i muzyką. Dodatkowo też strategie na temat sprzedaży, copywriting i marketingu internetowego. Dlatego też zachęcam do polubienia strony na Facebooku i subskrypcji kanału na YouTube.

o mnie